• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Dernek Başkanımız Mehmet ORAL’ın Yeni Yıl Mesajı..


Saygıdeğer Kemahlı Hemşehrilerim ;

Çok şeyi sığdırdığımız bir yılı daha geride bırakıp yeni umutları, hayalleri ve hedefleri barındırdığımız yeni bir yıla merhaba demenin heyecanı içerisindeyiz.

Geçen yıllarda neler yaptığımızı, olumlu ve olumsuz anlamda neler ile karşılaştığımızı değerlendirmek hem bireysel hem kurumsal bazda ele alınmalı ve yeni yılda çıtayı bir kademe daha yukarı koyabilmek adına el birliği ile çalışmalıyız.

Köy derneklerinden başlayarak yenilenmeli , ilçe dernekleri vasıtası ile toparlanmalı ve il bazında birlikte ve güçlü bir duruş sergileyerek sivil toplum kuruluşu olmanın verdiği toplumsal gücün altında birleşmeliyiz.

Kemahlılar Sosyal Kültür ve Yardımlaşma Derneği olarak bu zamana kadar yaptığımız doğru işlerin yanına yenilikçi hedeflerde koyarak örnek duruşumuzu devam ettirmeliyiz.

Sancak Şehri Kemah’ımızın İstanbul’da temsil noktası olan derneğimize siz kıymetli hemşehrilerimiz de sağlayacağı katkılar ile yeni yılda daha da güzel işler yapmanın gayreti içerisinde olacağız.  

Bu duygu ve düşünceler ile 2018 yılının özelde ilçemize genelde ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni eder, sağlık ve mutluluklar dilerim. 

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
567 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam37
Toplam Ziyaret507907