• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

41.Kemah Köyleri Dostluk Turnuvası Başlıyor...

1978 Yılında başlayan ve araklıksız devam ederek ülkemiz genelinde ün salan Kemah Köyleri Dostluk Turnuvasının 41.yılının  startı Kemahlılar Derneği Genel Merkezinde yapılan bilgilendirme toplantısı ile verildi.


Sunumunu derneğimizin Tanıtım, Basılı Yayın ve Sosyal Medya Birim Sorumlusu Şahin Çulfanın yaptığı toplantıya Ağaçsaray, Yastıktepe, Koruyolu, Kardere, Tandırbaşı, Dedek, Taşbulak, Şahintepe, Seringöze, Dedeoğlu, Gediktepe, Bozoğlak, Akça, Ayranpınar, Kemeryaka, Kayabaşı, Karadağ, Boğaziçi, Kerer, Gölkaynak, Alp, Hakbilir ve Yücebelen köyleri katıldılar.


Açılış 27 Ocak 2018 Cumartesi Mehmet Çakır Kültür Ve Spor Merkezinde!

Gecenin açılış konuşmasını yapan Kemahlılar Derneği Başkanı Mehmet Oral:

‘’Alnımızın akıyla 40 yıldır devam ettirdiğimizin turnuvamızın 41. Yılında bende varım diyerek buraya katılım gösteren tüm köylerimize teşekkür ediyorum. Birleştirici olmasının yanı sıra tanıtım anlamındaki en büyük organizasyonumuz olan Kemah Köyleri Dostluk Turnuvamızın hayırlara vesile olmasını, centilmenlik ruhu içerisinde kazasız belasız bir sezon olmasını temenni ediyorum. Bu kadar görkemli olan bir organizasyonu görkemli bir açılış ile yapmak istiyoruz. 27  Ocak 2018 Cumartesi akşamı saat 19:00’da Mehmet Çakır Kültür ve Spor Merkezinde yapacağımız açılışa tüm hemşehrilerimizi şimdiden davet ediyorum’’ dedi.


41 Kere Maşallah…

Katılımcı köylere Turnuva Katılım Formlarının dağıtılmasının ardından söz alan dernek başkan yardımcımız ve turnuva başkanımız Yusuf Gündüz:  

‘’Üsküdar Belediye Başkanı Sayın Hilmi Türkmen beyin destekleri ile bu sezon da maçlarımızı Beylerbeyi Sahasında oynayacağız. Grup maçlarını Ramazan ayının başlangıç tarihinin öne gelmesi sebebiyle Şubat ayının ikinci haftası başlatmayı planlıyoruz. Tüzük içerisinde yer alan ceza maddelerinde kurmuş olduğumuz Tüzük Tadil Komisyonu çalışmaları ile bir takım değişiklik ve ilaveler yaptık. Sizlerden talebimiz katılım formlarının 10 Ocak Çarşamba gününe kadar katılım bedeli ile beraber tarafımıza ulaştırmanız olacaktır.’’ dedi


Katılım Formları Ve Katılım Bedelleri, Sicil Lisans

Katılımcıların soruları ve yönetim kurulu tarafından cevaplanması turnuvaya katılacak olan köylerin Katılım Formlarını ve Turnuva Katılım Bedellerini 10 Ocak Çarşamba gününe kadar ulaştırmaları ve lisans işlemleri için kısa sürede evrak teslimleri yapılması gerektiği tekrar hatırlatılması ile beraber toplantı son buldu. 


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
1845 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret515438